IRIS balkon set – kovový zahradní nábytek

Katalogové číslo: 000056

Kategorie: ,

Luxusní balkonový set IRIS – kovový zahradní nábytek

Cena s DPH: 6.297,00

Cena bez DPH: 5.204,13

Skladem zítra

Sdílejte s přáteli

Popis

IRIS balkon set – kovový zahradní nábytek

Kovový nábytek je navržen s maximálním ohledem na estetiku a funkčnost. Elegantní, praktický a lehce udržovatelný kovový nábytek má povrchovou úpravu práškovou vypalovanou barvou – komaxitu v barvě antracitu. Nábytek dlouhodobě chrání před vlivy počasí, korozí a před mechanickým poškozením. Jemné přechody bez ostrých rohů a hran zvyšují bezpečnost výrobku a ergonomické tvarování židlí zvyšují komfort při sezení.

Kovový nábytek je velmi odolný a snadno se udržuje. Nábytek je velmi dobře skladovatelný, židle jsou stohovatelné a kvůli své hmotnosti se tento nábytek velmi dobře přenáší. Sestava je tvořena stolem TAKO 70 cm a 2 křesly IRIS. Sestavu můžete libovolně měnit či rozšiřovat přesně podle Vašich představ.

Vyrobeno v ČR – Unikov Bzenec.

Pozor na padělky !!!

Na trhu objevily nekvalitní a materiálově ošizené napodobeniny pravděpodobně z Asie, které si někteří obchodníci pojmenovali názvy značky Unikov, včetně obrázků a parazitují tak na dobrém jméně Unikovu.

Na základě těchto zjištění společnost Unikov přistoupila k vydávání certifikátů prověřeným prodejcům, kteří nabízejí kvalitní výrobky a jsou oprávněni zastupovat značku Unikov.

Každý prodejce originálních produktů Unikov se musí prokázat certifikátem.

Požadujte po svém prodejci předložení certifikátu! Pokud prodejce certifikát nemá, s největší pravděpodobností se nejedná o výrobky Unikov.

Rovněž je možné si certifikovaného prodejce ověřit přímo ve výrobním závodě na speciální tel. lince 518 387 225. (nahlaste číslo certifikátu a jméno prodejce).

Další informace

Hmotnost16 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “IRIS balkon set – kovový zahradní nábytek”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *