Zahradní kovová houpačka TAHOKOV U800 UNIKOV

Katalogové číslo: 000053

Kategorie: ,

Luxusní kovová zahradní houpačka TAHOKOV U800

Cena s DPH: 13.149,00

Cena bez DPH: 10.866,94

Dostupné na objednávku

Sdílejte s přáteli

Popis

Zahradní kovová houpačka TAHOKOV U800 UNIKOV – doprava ZDARMA

Zahradní kovová houpačka TAHOKOV – doprava ZDARMA

Robustní a velmi stabiní kovová houpačka TAHOKOV. Tradiční česká výroba. Kovový zahradní nábytek je u mnoha lidí velmi žádaným artiklem z důvodů dlouhé životnosti, stálobarevnosti a nadčasového designu v barvě antracitu.

Elegantní, praktický a lehce udržovatelný kovový nábytek a má povrchovou úpravu práškovou vypalovanou barvou – komaxitu v barvě antracitu. Díky této povrchové úpravě je nábytek na dotek hladký a velmi příjemný. Houpačka je navíc před komaxitovým lakováním povrchově upravena zinkováním. Jemné přechody bez ostrých rohů a hran zvyšují bezpečnost výrobku a ergonomické tvarování zvyšují komfort při užívání.

Kovový nábytek je velmi odolný a snadno se udržuje. Baleno ve dvou kartonech. Plátěná stříška a polstr na houpačku není součástí houpačky – kontaktujte nás pro objednání doplňků, lze vybrat z různých designů. Šířka sedací části 170 cm, hloubka 62 cm, výška 62 cm.

Vyrobeno v ČR – Unikov Bzenec.

Parametry produktu:

šířka:200 cm
výška:156cm
hloubka:104 cm
hmotnost:66 kg
materiál:zinkovaná ocel

 

 

Pozor na padělky !!!

 

Na trhu objevily nekvalitní a materiálově ošizené napodobeniny pravděpodobně z Asie, které si někteří obchodníci pojmenovali názvy značky Unikov, včetně obrázků a parazitují tak na dobrém jméně Unikovu.

Na základě těchto zjištění společnost Unikov přistoupila k vydávání certifikátů prověřeným prodejcům, kteří nabízejí kvalitní výrobky a jsou oprávněni zastupovat značku Unikov.

Každý prodejce originálních produktů Unikov se musí prokázat certifikátem.

Požadujte po svém prodejci předložení certifikátu! Pokud prodejce certifikát nemá, s největší pravděpodobností se nejedná o výrobky Unikov.

Rovněž je možné si certifikovaného prodejce ověřit přímo ve výrobním závodě na speciální tel. lince 518 387 225. (nahlaste číslo certifikátu a jméno prodejce).

Naše údaje: číslo #Un13003, prodejce LT company, spol. s r.o.

Autorizovaní dealeři zde: http://unikov.cz/index.php/regionalni-zastoupeni

 

Další informace

Hmotnost66 kg
Rozměry104 × 156 × 200 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Zahradní kovová houpačka TAHOKOV U800 UNIKOV”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *