Zahradní nábytek – křeslo SAVANA kovová židle

Katalogové číslo: 000049

Kategorie: ,

Elegantní, praktický a lehce udržovatelný kovový nábytek s teakovými doplňky. Kov je zinkovaný a má povrchovou úpravu práškovou vypalovanou barvou – komaxitu v barvě antracitu

Cena s DPH: 1.799,00

Cena bez DPH: 1.486,78

Na objednávku do týdne

Sdílejte s přáteli

Popis

Zahradní nábytek – SVANA kovová židle

Elegantní, praktický a lehce udržovatelný kovový nábytek s teakovými doplňky. Kov je zinkovaný a má povrchovou úpravu práškovou vypalovanou barvou – komaxitu v barvě antracitu. Díky této povrchové úpravě je nábytek na dotek hladký a velmi příjemný. Nábytek dlouhodobě chrání před vlivy počasí, korozí a před mechanickým poškozením. Jemné přechody bez ostrých rohů a hran zvyšují bezpečnost výrobku a ergonomické tvarování zvyšují komfort při sezení.

Kovový zahradní nábytek je u mnoha lidí velmi žádaným artiklem z důvodů dlouhé životnosti, stálobarevnosti a nadčasového designu. Nábytek je velmi dobře skladovatelný, židle jsou stohovatelné. Teak je napuštěn teakovým olejem. Vhodný i do interiéru.

Výška sedáku od země je vpředu 43 cm a mírně se svažuje dozadu.

Parametry produktu:
šířka:56 cm
výška:96 cm
hloubka:43,5 cm
hmotnost:7 kg
materiál:zinkovaná ocel

 

 

 

Pozor na padělky !!!

 

Na trhu objevily nekvalitní a materiálově ošizené napodobeniny pravděpodobně z Asie, které si někteří obchodníci pojmenovali názvy značky Unikov, včetně obrázků a parazitují tak na dobrém jméně Unikovu.

Na základě těchto zjištění společnost Unikov přistoupila k vydávání certifikátů prověřeným prodejcům, kteří nabízejí kvalitní výrobky a jsou oprávněni zastupovat značku Unikov.

Každý prodejce originálních produktů Unikov se musí prokázat certifikátem.

Požadujte po svém prodejci předložení certifikátu! Pokud prodejce certifikát nemá, s největší pravděpodobností se nejedná o výrobky Unikov.

Další informace

Hmotnost7 kg
Rozměry44 × 56 × 96 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Zahradní nábytek – křeslo SAVANA kovová židle”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *