Zahradní závěsné křeslo GLOBO Royal set antracit – doprava ZDARMA – novinka

Vážení nadšenci zahradního lenošení, opět zde máme jaro a začíná nám sezóna zdravého a kvalitního odpočinku. V našich závěsných houpačkách si můžete udělat pohodlí nejen v zahradě, ale třeba i pod pergolou nebo přímo uvnitř Vašich objektů. Pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili řadu novinek v našem sortimentu, jedná se především o nové odstíny […]

Sleva 40% na skladový ratanový nábytek

Na období 14.9.2018 – 31.10.2018 nebo do vyprodání zásob vyhlašujeme slevu ve výši 40% na veškerý skladový sortiment z kategorie „ratanový zahradní nábytek“. Tuto akční cenu můžete získat zadáním kódu: RATAN 40 při provedení objednávky z našeho e-shopu. Přjemný odpočinek přeje vedení firmy LT company.

Akce – ratanová sestava ORLANDO a BORNEO

Zdravíme všechny zájemce o kvalitní zahradní nábytek, na období 20.4.2017-30.4.2018  vypisujeme akční slevu ve výši 50% na ratanovou zahradní sestavu ORLANDO a BARBADOS. Pokud se Vám sestava líbí, neváhejte, skladem pouze 1 ks – Nabídka je časově omezená a nebude se již opakovat. Sleovový kupon: AKCE 50%

Prodloužení akce na předsezóní slevu zahradních houpaček

Zdravíme všechny zájemce o kvalitní zahradní nábytek,   vzhledem k velkému zájmu prodlužujeme předsezónní akci na slevu vybranného sortimentu zahradních houpaček – akce trvá nejpozději do 31.3.2017 nebo do vyprodání zásob – ještě zbývá pár ks na skladě. Odkaz na přímou objednávku: https://ltcompany.cz/vyrobek/sofie-globo-royal-houpacka-dreveny-zahradni-nabytek-kopirovat/

Novoroční sleva

Akce: Výprodej skladů – zahradní nábytek Zahajujeme předsezónní  výprodej veškerého sortimentu zahradního nábytku – na vše je poskytována dodatečná sleva ve výši 20% ze základních cen. Akce platí nejpozději do 28.2.2018 nebo do vyprodání zásob.

Akce – sleva na houpačky Kasper a Sofie (GLOBO Royal)

Na období 8.6.2016.-15.6.2016 je vyhlášena akční cena pro zahradní nábytek, která se vztahuje na houpačky KASPER (GLOBO Royal) a SOFIE (GLOBO). Tuto akční cenu můžete získat pouze v tomto období, pokud při objednání z našeho e-shopu zadáte objednací kód GLOBO 15. Příjmené zahradní lenošení a kvalitní odpočinek. Vedení firmy LT company.

Akce – Ratanový zahradní nábytek

Na období 10.5.2016 – 31.5.2016 vyhlašujeme akční cenu na veškerý sortiment z kategorie „ratanový zahradní nábytek“ z našeho sortimentu. Tuto akční cenu můžete získat zadáním kódu: RATAN při provedení objednávky z našeho e-shopu. Přjemný odpočinek přeje vedení firmy LT company.

Akce – zahradní nábytek – Globo

Na období 10.52016.-20.5.2016 je vyhlášena podpora prodeje pro zahradní nábytek, která se vztahuje na houpačky KASPER (GLOBO Royal) a SOFIE (GLOBO). Tuto akční cenu můžete získat pouze v tomto období, pokud při objednání z našeho e-shopu zadáte objednací kód GLOBO 15. Příjmené zahradní lenošení a kvalitní odpočinek. Vedení firmy LT company.